Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nowy wymiar piękna - kampania Panache Lingerie

Z nieukrywaną radością informujemy, że 8 marca ruszyła druga edycja kampanii Modelled by Role Models - Nowy Wymiar Piękna, w ramach której firma Panache poszukuje nowych kobiecych wzorów do naśladowania.

Skąd pomysł na takie działanie? Badanie przeprowadzone na zlecenie Panache pokazały, że inspirująca postać pomaga paniom w stawianiu sobie ambitnych celów i motywuje do dążenia do ich realizacji. Tymczasem w przestrzeni publicznej i medialnej dominują dziś kobiety podziwiane raczej ze względu na ich fizyczne piękno, a nie osobiste osiągnięcia. Firma Panache postanowiła przeciwstawić się temu nurtowi i wypromować nowe pokolenie kobiecych wzorów do naśladowania, których sukcesy odniesione dzięki ciężkiej pracy i talentowi mogą stać się dla innych natchnieniem i motywacją.

Kto Cię inspiruje?
Kto czyni Twój świat lepszym?
Kto sprawia, że chcesz stać się doskonalszą wersją siebie?

Czy znasz zwykłą kobietę, która robi niezwykłe rzeczy i zasługuje na to, by przedstawić ją światu? Czy istnieje osoba publiczna, która inspiruje Ciebie i Twoje otoczenie?

Nominuj ją do kampanii Panache Modelled by Role Models - Nowy Wymiar Piękna. Jej zwyciężczyni dołączy do takich kobiet jak Martyna Kaczmarek - założycielka fundacji "Dzień dla życia".

W czasie trwania kampanii pamiętaj też o sobie. Każdy zakup bielizny marek Panache będzie premiowany zdrapką, która daje Ci szansę na wygranie bielizny Panache - dowolnych majtek, biustonosza, a nawet całego kompletu!

Kampania trwa od 8 marca do 25 kwietnia 2016 roku. Wszystkie szczegóły, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin akcji znajdziesz na stronach www.nowywymiarpiekna.pl lub www.modelledbyrolemodels.com.

Dostawa

Wysyłka w 24h!
Darmowa wysyłka już
przy zakupach powyżej 200 zł

Bezpieczeństwo

14-dniowe prawo zwrotu
możliwość odbioru osobistego
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl