Przejdź do głównej treści
Zamknij wyszukiwarkę Wyczyść Szukaj
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
Producent: Gossard (przejdź do produktów)

Superboost Lace Non-Padded - Gossard - biustonosz 7725 - deep teal

Przejdź do sekcji Opinie

Zanurz się w morskiej toni z nowym Superboost Lace.

Przejdź do pełnego opisu
Zapytaj o produkt
Cena 269,00 zł

Wybierz wariant produktu:

Poszczególne warianty mogą różnić się ceną

Wybierz 65 (30) 70 (32)
Dostępność:
na magazynie
Czas wysyłki: 24 godziny

Cechy produktu

  • Krój biustonosza z niskim mostkiem (plunge)
  • Rodzaj miseczki miękka
  • Fiszbiny tak
  • Bez ramiączek nie
  • Przepinane lub spinane ramiączka nie
  • Regulacja długości ramiączek pełna
  • Kolor zielony/turkusowy
  • Skład 64% poliamid, 17% poliester, 16% elastan, 3% wiskoza

Opis

Superboost Lace to dla marki Gossard kolekcja kultowa. Przepiękne koronki o zastrzeżonym wzorze, unikatowe zawieszki z logo producenta, rewelacyjne konstrukcje i dopieszczone detale składają się na bieliznę, którą kobiety po prostu kochają! Wysmakowane kolory, które sezonowo przywdziewają Superboosty, liczymy już w dziesiątkach!

Iskrząca się tysiącami miedzianych drobinek morska głębia to jedna z najpiękniejszych odsłon kultowego modelu Superboost Lace.

Najnowszy w kolekcji model 7725 to biustonosz o kroju z bardzo niskim mostkiem (plunge) z miękkimi miseczkami z efektownej koronki podszytej cieniutką siateczką. Ta wersja Superboosta świetnie sprawdzi się latem i ucieszy zwolenniczki „miękkusów”. Szyte z trzech części miseczki pięknie zbierają biust, zaokrąglają go i eksponują dekolt. W miseczki i kołyskę wpleciono metalizującą nitkę w odcieniu miedzi. Skrzydełka pasa obwodu są wykonane z elastycznej, mocnej siateczki.

Opinie

Liczba ocen: 0
Oceń i opisz

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Bezpieczeństwo produktu

Producent

Huber bodywear GmbH

Exerzierplatz 1

6841 Mäder, Austria

[email protected]