Przejdź do głównej treści
Zamknij wyszukiwarkę Wyczyść Szukaj
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
Producent: Elomi (przejdź do produktów)

Zarla - Elomi - biustonosz 302505 - black

Przejdź do sekcji Opinie

Kolekcja Zarla w ponadczasowej czerni

Przejdź do pełnego opisu
Zapytaj o produkt
Cena 299,00 zł

Wybierz wariant produktu:

Poszczególne warianty mogą różnić się ceną

Wybierz 75 (34) 85 (38) 100 (44)
Dostępność:
na magazynie
Czas wysyłki: 24 godziny

Opis

Kolekcja Zarla w klasycznym kolorze:) Głęboka czerń, cudnej urody haft w drobne liście i jagody, dopieszczone detale w postaci wycięcia w kształcie łezki czy kokardki z zawieszką na mostku oraz bezapelacyjny komfort i wygoda noszenia sprawią, że Zarla stanie się Twoim nowym ulubionym biustonoszem codziennym :)

Zarla konstrukcyjnie bazuje na kultowej Morgan - zapewnia ten sam stopień zabudowania miseczek, solidne podtrzymanie i zebranie biustu nawet w miseczce K. W modelu tym zastosowano nowe rozwiązanie - nierolujące się gumki w tylnej części pasa obwodu oraz wysoko wyciągnięte tunele łączące pas z ramiączkami dla efektu maksymalnego wygładzenia pleców.

Fason Zarla to miękki biustonosz, którego miseczka skrojona jest z 4 części, z tzw. side support, czyli wzmocnioną boczną częścią, dzięki której biust zostaje skutecznie zebrany z boków do przodu. Miseczka wykonana w całości ze stabilnych surowców - świetnie sprawdzi się przy biustach o luźniejszej konsystencji. W pełni regulowane, przyjemne w dotyku ramiączka pozwolą Ci dopasować Zarlę do swojej figury.

Opinie

Liczba ocen: 0
Oceń i opisz

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Bezpieczeństwo produktu

Producent

WACAOL EMEA LIMITED, The Corsetry Factory

Rothwell Road

NN14 2PG Desborough Northants, Wielka Brytania

[email protected]

Osoba odpowiedzialna na terenie UE

WACOAL NETHERLANDS B.V.

Poppenbouwing 29-31

4191NZ Geldermalsen, Holandia

[email protected]