Andorra - Panache - biustonosz bez fiszbin 5671 - vintage blue
Wystaw opinię o produkcie
Andorra bez fiszbin dla bezkompromisowych poszukiwaczek komfortu :)
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CUBHA Jakub Gola. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Cechy produktu
- Krój biustonosza pełna miseczka (full-cup)
- Rodzaj miseczki miękka
- Fiszbiny nie
- Bez ramiączek nie
- Przepinane lub spinane ramiączka nie
- Szerokość ramiączek 16 mm, od miseczki GG 18 mm
- Regulacja długości ramiączek pełna, od miseczki GG częściowa
- Zapięcie dwuhaftkowe trzystopniowe, od miseczki GG trzyhaftkowe trzystopniowe
- Kolor niebieski/granatowy
- Produkowane rozmiary 60-90 D-H
- Skład 81% poliamid, 12% elastan, 7% wiskoza
Opis
Kultowa Andorra w ultra wygodnej wersji to ukłon marki Panache w stronę kobiet poszukujących komfortowego biustonosza, który skutecznie uniesie, podtrzyma i zbierze piersi.
Andorra to bezfiszbinowa elegantka o pełnych miseczkach wykonanych z mięciutkiej koronki. Jej skomplikowany wzór w zestawieniu z klasycznym fasonem tworzy bieliznę w stylu retro, której urok doceni każda miłośniczka szlachetnego piękna. Mimo bogatego wzoru koronki Andorry są bardzo gładkie i nie odznaczają się pod cieńszymi bluzkami.
Dzięki bocznym panelom miseczek uzyskujemy bardzo dobre zebranie piersi, co nie jest oczywiste w przypadku biustonosza bez fiszbin! Górna, elastyczna część miseczek przylega do piersi, również w przypadku biustów asymetrycznych. Pas obwodu posiada odpowiednio szeroką, dobrze pracującą, wykończoną miękkim pluszem taśmę, która zapewnia dobre podtrzymanie i stabilizację biustu. Ze względu na to, iż biustonosz nie posiada fiszbin jest niezwykle wygodny oraz niewyczuwalny i sprawdzi się zarówno, jako ten na co dzień czy do spania.
Rozmiary na stronie są podane wg rozmiarówki brytyjskiej - wybierając rozmiar prosimy sugerować się oznaczeniem UK na metce.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Panache Lingerie Limited
7 Drake House Crescent
S20 7HT Sheffield, Wielka Brytania
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
So Chic sp z o.o.
ul. Głowackiego 2/7
82-200 Malbork, Polska